Gas Pacho

technik - mechanik

Description:
Bio:

Gas pochodzi z planety, która nic nikomu nie mówi. Wychowywał się na rodzinnym wysypisku śmieci, gdzie czasem zaglądali kupcy w potrzebie. Kiedy miał 15 lat namówił jednego z kupców, by ten zabrał go z tego miejsca. Następnie pracował jako mechanik w portach kosmicznych, czasami zmieniając miejsce pobytu, uzyskując transport na inną planetę w zamian za różnorakie portowe naprawy.

Niecały miesiąc temu, razem z innymi pracownikami portu zmuszony był do naprawy imperialnego lekkiego krążownika. Spodziewając się niewielkiej zapłaty, nieuważnie skopiował imperialne kody dostępu, które szybko sprzedał w pobliskiej knajpie.

Niedługo później, celem uniknięcia mało prawdopodobnych (lecz możliwych) kłopotów ze strony imperium, szybko zatrudnił się jako mechanik u niejakiego Glob Glob Glababa. Spiesząc się, Gas popełnił niewielki błąd nie sprawdzając swojego pracodawcy. Jak się okazało, Glob chciał sprzedać mechanika jako niewolnika. Na szczęście, Gas dowiedział się o tych planach i przy najbliższej okazji uciekł w kapsule ratunkowej.

Po wylądowaniu na Ord Mantell, został złapany przez bandytów, lecz udało mu się uciec kiedy strażnicy zostali zaatakowanii przez Manteliańskiego Savripa. Niedługo po ty zdarzeniu natknął się na resztę bohaterów i do nich dołączył.

Gas Pacho

Zewnętrzny wróg Warwolf300 Warwolf300